HEBELS - Usługi Stolarskie, Okna, Drzwi i Schody Drewniane.


KONTAKT

adres ul. Osiedlowa, nr 36
82--335 Gronowo Elbląskie
pomorskie
telefon tel. pokaż


email
O FIRMIE:

Witam, mam do zaoferowania usługi stolarskie najwyższej jakości. Przygodę z drewnem rozpocząłem jako mały chłopiec, pod okiem najlepszego fachowca.

Pasjonuję się pracą w drewnie, jest ono szlachetne i bardzo trwałe dlatego, nie używam materiałów drewnopochodnych. Jestem pewien jakości swoich produktów, na wszystko dostaną państwo gwarancję.

Mam możliwości do wykonywania zleceń bardzo indywidualnych (pojedynczych zadań lub do produkcji hurtowej). Bardzo energicznie podchodzę do zleconych mi zadań, zapraszam do współpracy.

Firma "HEBELS" ma do zaoferowania szereg rozmaitych usług począwszy od akcesori drewnianych do mieszkań po renowację zabytkowych  wyrobów stolarskich.
W ofercie mam szeroki wybór parapetów, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, okien, mebli różnego typu w tym kuchennych, pokojowych itp. oraz frontów meblowych, desek podłogowych oraz boazerii każdego gatunku, schodów oraz nakładek na schody betonowe, podbitek dachowych. Moja firma oferuje również małe konstrukcję drewniane w tym ganki, wiaty, garaże oraz tarasy.
 
Przy dużych zamówieniach oferuje bezpłatne pomiary, wycenę oraz udzielenie fachowych porad. Swoje usługi świadczę w województwach : warmińsko - mazurskim, pomorskim, kujawsko - pomorskim, mazowieckim oraz podlaskim. Firma "HEBELS" od niedawna działa na rynku lecz posiada wielu zadowolonych klientów przez co zdobywam szerszy zasięg odbiorców oraz doświadczenie. 

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą mojej firmy.